film en gesprek in Utrecht

04-04-2018 13:00 - 17:00

 

Dag lid van Anoiksis of belangstellende,

Deze keer wil ik met jullie een film gaan bekijken. De film (80 minuten) gaat in het kort over hoe je anders tegen een psychische crisis kan aankijken, en dat dit in andere culturen ook anders naar een persoon gekeken wordt die zoiets heeft meegemaakt. Positief zelfs. Dus, leidt het doormaken van een psychische crisis er toe dat je wordt gezien als 'gek of wijs'?

Jose Hoekstra heb ik uitgenodigd om de film in te leiden, en voor het leiden van het gesprek na afloop van de film. Zij is als ervaringsdeskundige betrokken geweest bij de organisatie en het naar Nederland halen van de film.

Het gesprek achteraf kan gaan over de impact van een Psychose op je leven. Eenzaamheid, angst en onzekerheid kunnen daarbij een rol spelen. Mocht je enige aarzeling hebben omdat je nog niet eerder bij een bijeenkomst geweest bent, het praten met lotgenoten wordt vaak als zeer prettig ervaren. Juist vanwege de vele overeenkomsten die herkenning en erkenning mogelijk maken. Ik hoop dat diegenen die eerder bij de bijeenkomst over Eenzaamheid waren ook weer komen, want het is bedoeld als een soort van vervolg met de mogelijkheid op een terugblik op die bijeenkomst.

De datum is: woensdag 4 april 2018

Locatie: Tuinkamer van het UMC Utrecht

Tijd: van 13 tot 15 uur

(+ eventueel napraten bij Huffels of in het Hersencafé)

Vooraf graag aanmelden via email (zie Open Geest) of onderstaand formulier.

Bram-Sieben, regio-coördinator Anoiksis Utrecht

_____________________________________________________________

Je kunt je niet meer inschrijven voor dit evenement