Beste lid van Anoiksis,
Het stond al in de planning, maar nu dan de uitnodiging. Het leek me leuk om met jullie een keer naar de film te gaan. Zelf vind ik de nieuwe bioscoop Kinepolis in Utrecht echt een belevenis. Vandaar dat ik die bioscoop met jullie wil gaan bezoeken.
Datum: Vrijdag 1 december 2017
Verzamelen: Station Utrecht Centraal, jaarbeurszijde
Tijdstip: Nog niet bekend
(afhankelijk van de filmtijden)
Filmopties:
-Loving Vincent (over Vincent van Gogh, zijn schilderijen en waarom van zijn dood)
-C’est la vie (over een bedrijf dat in een 17e eeuws kasteel huwelijks diner’s verzorgd. Met humor en er gaan dingen flink mis)
-Wonder (over een jongen die wat aan zijn gezicht heeft en daarom pas later van zijn ouders naar school mag. Daar wordt hij juist op handen gedragen en vindt men hem speciaal)
-Stronger (over iemand die bij de boston marathon aanslag was. Hij wilde het met zijn ex goedmaken en verloor toen zijn benen. Hij heeft geholpen de dader te identificeren en zijn strijd er na was natuurlijk ook erg zwaar. Film is als goed beoordeeld.)
Je mag ook zelf een filmoptie inbrengen (die ik aan de rest die zich heeft aangemeld zal melden als extra optie).
De film met de meeste voorkeuren zal het worden, uiteindelijk neem ik de beslissing mocht het een gelijke stand zijn of iets dergelijks.
Eigen bijdrage € 2.50 (inclusief 1 drankje voor of na de film, de rest vergoedt Anoiksis)
Dus? Zin in een goedkope, leuke filmavond? Meld je dan snel aan!
Aanmelden graag voor 28 november 2017 bij mij. Gegevens zie Open Geest of gebruik onderstaand contactformulier.
Graag tot dan! Hartelijke groet,
Bram-Sieben ___________________________________________________________________
Je kunt je niet meer inschrijven voor dit evenement