Kerstsfeer proeven in Eindhoven

11-12-2024 13:00 - 15:30

Op woensdag 11 december 2024 ben je van harte welkom om samen de kerstsfeer te proeven in Eindhoven centrum. We verzamelen om 13.00 uur buiten bij de ingang van de Bijenkorf en gaan naar de kerstafdeling die zich in de kelder bevindt.
Rond 13:30 uur is het tijd voor een pauze en gaan we naar het piazzacafé van de Bijenkorf. We nuttigen daar op kosten van Anoiksis een warme of verfrissende drank met iets kleins hartig of zoets. Denk hierbij aan een stukje appeltaart, een lekkere koek of een Brabants worstenbroodje.
Vind je het te druk om naar de kerstafdeling te gaan maar vind je lotgenotencontact wel leuk, dan kun je rechtstreeks naar het piazzacafé van de Bijenkorf gaan om 13:30 uur.
In het café is er ruimte om bijvoorbeeld je kerstplannen te delen en hoe je deze intensieve en soms mentaal moeilijke periode doorkomt. Ter afsluiting is het misschien gezellig om gezamenlijk even door de binnenstad te lopen voor wie daar behoefte aan heeft.
Graag uiterlijk 7 december aanmelden. Dat kan bij mij, Suzelotte, via telefoon/app of per mail. Mijn gegevens heb je ontvangen in de uitnodiging of kun je opvragen bij Anoiksis. Bij aanmelding graag melden of je om 13.00 uur komt om samen naar de kerstafdeling te gaan of om 13.30 uur bij het café bent.

Vriendelijke groeten en tot dan,
Suzelotte